Ukazuji ženám, jak pracovat se svým dechem, tělem, myslí a nacházet tak sebe, svůj vnitřní klid. Učím, jak získat pevné a pružné tělo a skrze jeho objevování se cítit krásně i na duši.

Jsem instruktorka jógy a máma. Jógová praxe už mě provází šestým rokem, a za to jsem moc vděčná. Miluji tu dobrodružnou cestu objevování toho, kým jsme skrze jógu, a tak je mou vášní šířit ji dál do světa.

🌿

Jógová lekce zdarma🌿

15 minut jógového osvěžení pro každou ženu bez energie

 

 

Toužíš po obnovení energie?

Protažení těla, ztišení mysli?

Po chvilce, která bude patřit jen tobě a tvému tělu?

 

Pro TEBE 🤍 je tu lekce jógy 

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Reference

„Gabču znám více než dvacet let. Mimo to, že je moje spřízněná duše, mě obohacuje i na dalších úrovních. Jednou z nich je jóga. Její koncept je pro mě, pro mámu dvou dětí, jako dělaný. Děkuji a doporučuji všem, nejen maminkám."
Kateřina M.
„Cvičím málokdy, protože jsem línější typ a vymlouvám se na čas a na dítě, ale toto video mě donutilo zvednout zadek a začít něco dělat. Je časově nenáročné a jde ho cvičit i s malým dítětem, takže člověku rychle dojdou výmluvy. Úžasně se nabijete energií, vypnete hlavu a těch 15 minut zvládne opravdu každý. Díky za něj.":-)
Petra S.
„Někdy není čas na dlouhé cvičení. Tohle je příjemná 15-ti minutová lekce, kdy se člověk protáhne, uvolní a načerpá energii. Moc mně vyhovuje líbivý hlas lektorky.“
Barbora D.
„Měla jsem to štěstí, cvičit s touhle skvělou osobou kdysi jógu osobně. Teď, o pár let a dětí později děkuji za tuto online formu.“
Kateřina P.